Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "Буран Технології"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Александр
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська 92 А33000

Котли твердопаливні

Твердопаливні водогрійні котли "Буран" потужністю від 10 кВт до 1000 кВт Вся продукція, представлена в товарному асортименті компанії «Буран Тех», повністю відповідає всім нині діючим вітчизняним та світовим високим стандартам якості! Доставка по всім регіонам країни! Перегляд асортименту Ми найкращі! Опытные специалисты Жодного повернення котла Всі котли сертифіковані Ціни середні по ринку Чому саме наші котли! 1 Ціна на котли не сама висока по Україні, але й не сама низька. Котли «Буран» є універсальними, тому вони можуть працювати на всіх видах твердого палива ( вугілля, дрова, брикет, торф, торфобрикет, пелети, тирса, хмиз, макулатура, сіно, солома, різні горючі відходи, тощо). 3 Котли «Буран» являють собою конструкцію з міцної листової сталі іноземних виробників з надзвичайно розвиненою поверхнею прийому тепла.
2 Кожен котел після виконання піддається динамічному випробуванню гідравлічним неруйнівним методом. В залежності від потужності котла тиск випробування складає 0,7 ÷ 0,9 МПа ( 7 ÷ 9 атмосфер ). 4 Котли мають великий об’єм топочної камери, що дозволяє максимально подовжити період згоряння одноразової порції палива та виключає необхідність у постійному обслуговуванні.
Вибрати котел! Якість підтверджена! Ми є виробниками твердопаливних водогрійних котлів потужністю від 10 кВт до 1000 кВт. І в нас є всі необхідні документи: - декларація про відповідність технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском; - сертифікат відповідності технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском; - дозвіл на застосування водогрійних котлів теплопродуктивністю понад 0,1 МВт; - технічні умови; - погодження експертно технічного центру; - погодження міністерства охорони здоров’я України; - погодження міністерства надзвичайних ситуацій України; - протоколи випробувань < Запрос сертификатов!
ТОВ "Буран Технології» — професіонал на ринку твердопаливних водогрійних котлів!
Бізнес на висоті Ми є виробниками твердопаливних водогрійних котлів потужністю від 10 кВт до 1000 кВт.
Завжди в тренді Наша продукція завжди актуальна. В числі клієнтів крупні фірми, монтажні організації які займаються встановленням або ж переобладнанням вже існуючих котелень.
Профі вищого рівня У нашому штаті тільки компетентні та висококваліфіковані фахівці, які знають про котли все, тому допоможуть в підборі і проконсультують.
Оперативність в работі Обробка замовлень здійснюється в найкоротші терміни. Всі котли виготовляются під замовлення. Зв'язуємося з клієнтом на всіх етапах покупки.
Схема замовлення → → Замовлення через корзину на сайті чи в телефонному режимі Консультація менеджера, підбір товару, обговорення умов покупки Відправлення клієнтові рахунку-фактури відповідно до узгоджених прорахунків → → Оплата готівкою, безготівковий розрахунок, накладений платіж Відвантаження та поставка товару будь-яким перевізником в регіони України Отримання котла та гарантію на нього Оформити доставку! Якісні твердопаливні котли для ваших приміщень Система лояльності для постійних замовників! Підібрати котел
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку